Знайти коріння свого авто.

Клуб власників автомобілів HONDA
Civic-CRX / Prelude / S2000 / NSX

Модератори: turboprelude, Alan, Dimon

stawr
ламер
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2008, 00:44
Звідки: Київ

Знайти коріння свого авто.

Непрочитане повідомлення stawr » 28 лютого 2010, 19:13

Доброго дня поціновувачам марки Хонда! Три роки тому я придбав чудового улюбленцяCivic 6 sedan у Львові. Приїхав за "лялечкою" аж з Києва. Продавець одразу сказав,що авто було пригнано за його замовленням з Європи та придбано в кредит. Не будурозписувати подробиць,але на мойому "конику" красується наклейка "ASO tuning". Я звертався до адміністрації форума з проханням надати більш детальну інформацію, щодо мого авто, але відповіді так і не отримав. Я хочу взнати,маю я можливість отримати інфо про своє авто з архіву компанії ASO? Попердній власник бачив фото авто (оскільки воно було бите та відремонтоване). Дякую за допомогу.

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Знайти коріння свого авто.

Непрочитане повідомлення Andre » 28 лютого 2010, 19:15

stawr писав:Доброго дня поціновувачам марки Хонда! Три роки тому я придбав чудового улюбленцяCivic 6 sedan у Львові. Приїхав за "лялечкою" аж з Києва. Продавець одразу сказав,що авто було пригнано за його замовленням з Європи та придбано в кредит. Не будурозписувати подробиць,але на мойому "конику" красується наклейка "ASO tuning". Я звертався до адміністрації форума з проханням надати більш детальну інформацію, щодо мого авто, але відповіді так і не отримав. Я хочу взнати,маю я можливість отримати інфо про своє авто з архіву компанії ASO? Попердній власник бачив фото авто (оскільки воно було бите та відремонтоване). Дякую за допомогу.
А можна фото авто???
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

stawr
ламер
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2008, 00:44
Звідки: Київ

Re: Знайти коріння свого авто.

Непрочитане повідомлення stawr » 28 лютого 2010, 19:20

Зараз пошукаю,але мені здється,що більш доречним був би VIN, чи Ви вважаєте інакше? Тим більш, мені не дуже хочеться викладати всю інфо у загальне користування. ВІН і фото відправлю до ЛС тому,хто зможе надати допомогу. Дякую!

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Знайти коріння свого авто.

Непрочитане повідомлення Andre » 28 лютого 2010, 19:40

stawr писав:Зараз пошукаю,але мені здється,що більш доречним був би VIN чи во вважаєте інакше?

хоча би рік випуску вкажіть і колір
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

stawr
ламер
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2008, 00:44
Звідки: Київ

Re: Знайти коріння свого авто.

Непрочитане повідомлення stawr » 28 лютого 2010, 19:55

Andre писав:
stawr писав:Зараз пошукаю,але мені здється,що більш доречним був би VIN чи во вважаєте інакше?

хоча би рік випуску вкажіть і колір
Шановний Andre! Якщо Ви за роком випуску та кольором можете надати мені цікавлячу мене інформацію (хоча я маю сумнів), я готовий відправити ії Вам. Але мені здається,що з Вашого боку це лише балачки. Я звертався до тих,хто має таку інфу та готовий надати її. Я не шахрай і відношусь до ASO з повагою. Поважаюча себе компанія повинна зберігати архів проданих автівок. Я гадаю,що це навіть добавить авторитету ASO. Мені потрібна ПРИВАТНА інформація. Тому виносити її на загал я не збираюсь. Я не маю ніяких претензій. Мене лише цікавить історія автівки. Ще раз ДЯКУЮ.

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: Знайти коріння свого авто.

Непрочитане повідомлення Andre » 28 лютого 2010, 20:30

stawr писав:
Andre писав:
stawr писав:Зараз пошукаю,але мені здється,що більш доречним був би VIN чи во вважаєте інакше?

хоча би рік випуску вкажіть і колір
Шановний Andre! Якщо Ви за роком випуску та кольором можете надати мені цікавлячу мене інформацію (хоча я маю сумнів), я готовий відправити ії Вам. Але мені здається,що з Вашого боку це лише балачки. Я звертався до тих,хто має таку інфу та готовий надати її. Я не шахрай і відношусь до ASO з повагою. Поважаюча себе компанія повинна зберігати архів проданих автівок. Я гадаю,що це навіть добавить авторитету ASO. Мені потрібна ПРИВАТНА інформація. Тому виносити її на загал я не збираюсь. Я не маю ніяких претензій. Мене лише цікавить історія автівки. Ще раз ДЯКУЮ.
відправте мені приватним повідомленням, на цьому форумі, детальну інформацію про Ваш автомобіль, і я Вам скажу відверто, в режимі приватного повідомлення що з ним і як було. На сьогоднішній момент ми не займаємось продажею автомобілів вже більше ніж 2 роки... Ми займаємось тюнінгом автомобілів
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Відповісти