MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Автомобілі котрі ми зробили / портфоліо

Модератор: Andre

Аватар користувача
Fantom
3000GT Mafia
Повідомлень: 158
З нами з: 05 грудня 2007, 11:24
Звідки: Львів/Київ
Контактна інформація:

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Fantom » 22 березня 2015, 18:13

Черепушки класні! Цікаво як тепер цю машину продати? Ну всяке в житті буває - хто її купить? Це ж в деяких забобонних індивідуумів може викликати мурашки по шкірі )))

Ідея звісно цікава. Ну, але собі я би побоявся таке робити.
Моторчик червоний дуже гарно виглядає.

Після портингу голів і колекторів з вихлопом, Андрейко, ти не боїшся передува на заводських турбінах? Треба ж чимось то підстроювати? Пам'ятаєш як в нас на СТІці було?
MITSUBISHI 3000GT SL

Аватар користувача
Iceman
3000GT Mafia
Повідомлень: 24
З нами з: 04 листопада 2014, 18:57
Звідки: Киев

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Iceman » 23 березня 2015, 01:06

Ну всяке в житті буває - хто її купить?
А ее и так никто не купит ;) Машина не предполагает продажи. Слишком бессмысленно )

А передув имеется, да... Но мы уже работаем над этой проблемой.
Но машинка ездит и вот сейчас стоит на мойке)
Вкладення
wash.png
(957.56 Кіб) Завантажено 344 разів
MISTUBISHI 3000GT VR4 400HP

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Andre » 23 березня 2015, 02:11

Fantom писав:Черепушки класні! Цікаво як тепер цю машину продати? Ну всяке в житті буває - хто її купить? Це ж в деяких забобонних індивідуумів може викликати мурашки по шкірі )))
Ідея звісно цікава. Ну, але собі я би побоявся таке робити.

Ну ми ж в демократичній країні живемо, поки ;) - так шо, як то кажуть в нас на галичині, кожен дроче як сам хоче ;)
Fantom писав: Моторчик червоний дуже гарно виглядає.
Після портингу голів і колекторів з вихлопом, Андрейко, ти не боїшся передува на заводських турбінах? Треба ж чимось то підстроювати? Пам'ятаєш як в нас на СТІці було?
Передув звісно чуть є - але якби був МАП і лямдазонди - то все було би ок. А тут тільки маф і жодного лямдазонда - тому і замовили широкополосний АЕМ і Apex'i AVCR чорний бусткотролер.
все зробимо правильно, викинем штатні соленоїди і поставим АВЦР і відстроємо буст. По АЕМ побачимо що там з паливом. Якшо би, на крайняк не вистарчило, поставимо або більші форсунки або паливний регулятор механічний.
Iceman писав:Но машинка ездит и вот сейчас стоит на мойке)
;) красуня! правда Ти вже забіг наперед чуть - в нас ще по фото мотор не зібраний ;)
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Andre » 23 березня 2015, 02:35

Пару фоток за сьогодні

Зображення

Зображення
Поміняний шків на генераторі на алюмінієвий від 3SX - (заодно і зробили профілактиру і ремонт генератора, який нормальної зарядки не давав) Масло в Роздаку і КПП

---

Ремонт роздатки: (нові підшипники)

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

---

Вже зібрав двигун

Зображення

Зображення

Вже в машині ;)
Зображення

Зображення

Зображення
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Andre » 25 березня 2015, 12:58

Радіатор KOYORAD з новими температурними датчиками

Зображення

Зображення

Зображення


Встановили випускну систему TANABE

Зображення

Зображення

Зображення

Зборка впускної системи + Інтеркулер кіт (через те, що стоять інші випускні колектора встановити товстіший радіатор з стандартними вентиляторами можливо, але важко - а от підключити правильно інтеркулерні пайпи - виявилось проблемкою... Адже радіатор "підріс" і колектор випускний також.
Так, що наступна покупка Захара - будуть вентилятори FLEX - SUPERSLIM Blades 12" ;) Надіюсь

Зображення

Зображення

Зображення
Старий пластиковий блоу-офф клапан

Зображення
Новенький Dualport TURBOSMART RED top!

Зображення

Зображення

Зображення
Череп який дихає - вентиляція картерних газів ;)

Зображення
Ледве помістився - великий 75 амперний акумич з неправильним розташуванням клем - ну але ми їх всетаки переробили і його, як то кажуть: "впіхнули нєвпіхуємоє"

Все зібрано під капотом!!! АГОНЬ!

Зображення

Зображення

Зображення
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Andre » 25 березня 2015, 13:14

Ну як писалось раніше - виїхалось прокаталось і виявилось, що стандатний кардан вібрує після швидкості 100 км/год. Знімаєв і дамо в ремонт хрестовини...

Тому Захарічу на обкатку я позичив свій, карбоновий цільний кардан!

Зображення

Зображення

З "позичених" речей - ще кермо MOMO з моєї 3000GT (серединка від його старого керма)

Зображення

Поки машинка тут у Львові робиться - Захара "накрило" ;) Він взяв в другана Жеки в Києві жетон - заліз в нього і сказав - "теперь я тут буду спать" ЛОЛЭ ... Веселий тіп ;)

Зображення

Ну ви ж розумієте, що сум та ностальгія за своєю машиною накочує сльози на очі своєму власнику, ми віришили подарувати йому заохочувальний приз ;) Т-шорт в тєму машини :evil:

Зображення

Оскільки діло було зимою, то треба і "взуватись" по зимовому - поїхав на шиномонтаж відкатав диски і встановив зимову гуму 245/40 R18 Pirelli SottoZero

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Після чого поїхав на розвал-сходження:

Зображення

Зображення

Сходження передньої осі зробили чуть в плюс - так як при різкому старті колеса в наших машинках "розбігаються" в різні сторони ;)

----

Радісний Власник приїхав ло Львова і забрав машинку - і поїхав на ОБКАТКУ :cry:
Адже після такого двигун треба вкатати хоча б 3000 км. 3000ГТ в овочевому режимі на 3000 км ;)
Не просте випробування.... А шо дєлать - кому зараз легко...

Зображення
Неможливо було зупитини настрій Захара - Львів, дискотека під Арсеналом - Захар двіжує

----

Забігаючи наперед скажу: Замовили BREMBO BBK (6 поршневу гальмівну систему)
Скоро будуть фотки
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Iceman
3000GT Mafia
Повідомлень: 24
З нами з: 04 листопада 2014, 18:57
Звідки: Киев

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Iceman » 26 березня 2015, 13:13

Ну что же.

Потусив с Андреем на дискотеке, кстати сказать, чтобы вы не подумали — Андрей диско-король, на следующее утро я выдвинулся в сторону Киева.

Ну что вам сказать, машина на новом выхлопе — это просто музыка, симфония. Она поет, она играет, урчит выхлопом и посвистывает новой свистелкой — одно удовольствие. Замечу, что выхлопная не особо напрягает в дальней дороге, до 2500—3000 оборотов, не особо шумно в машине, а, учитывая чудо-аудио, которое Андрей и Керик мне собрали, так вообще не значительно.

Единственное, что напрягало, так это невозможность жать нормально на газ(. Обкатка... Все пытаются погоняться, а я не могу, но ничего, говнюки, я вас всех запомнил, после обкатки я вас найду...

Неделю, я использовал машину в обыкновенном режиме, ездил на работу, тусил с пацыками на маке и мыл ее время от времени

Зображення
мойка жетонов
Зображення

True story:
Зображення

Машина очень здорово показала себя по снегу и всякой зиме, потому я соглашаюсь теперь с утверждением Андрея «машина должна быть полноприводной» :) А как она по скользкой ледяной дороге идет чуть бочком....

Зображення

Из всяких косяков, что вылезли при обкатке, так это новоявленные пропуски зажигания, которые непонятно откуда взялись, вроде и свечи новые, и провода MagnaCore, черт знает, после обкатки разберемся.

Твое лицо, когда ты у мамы викинг и появляются пропуски зажигания:
Зображення

Андрей посоветовал не мучать машину по городу на обкатке, с прогревами и рваным режим работы и посоветовал обкатывать на трассе, потому я ездил во Львов и обратно, а че мне, дорога хорошая )

Останавливался в гостишке под Львовом — очень живописно и жетон, в ансамбле.
Зображення

Зображення

В общем, прошел я обкаточку, мучаясь тем, что езжу на спорткаре, но не могу жать на газ, даже думал написать на заднем стекле «Я не тормоз — у меня обкатка!», но 3000 км оказалось не таким уже и большим делом. 3 недели и я снова еду во Львов!
MISTUBISHI 3000GT VR4 400HP

Аватар користувача
Suren
3000GT Mafia
Повідомлень: 67
З нами з: 14 лютого 2008, 10:20
Звідки: Kiev

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Suren » 26 березня 2015, 17:36

Очень круто! Андре - красавелло
И черепов, по-моему, не так сильно видно с таким-то хозяйством пок капотом!
Как по мне ОЧень даже прилично смотрится!

Рогатый Викинг - ЖЖЕШЬ!!!
Mitsubishi 3000GT VR4

Аватар користувача
Fantom
3000GT Mafia
Повідомлень: 158
З нами з: 05 грудня 2007, 11:24
Звідки: Львів/Київ
Контактна інформація:

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення Fantom » 26 березня 2015, 17:45

Забираю свої слова про черепушки назад :?
реально з двигуном все гармонійно виглядає і не дратує зір
Молодці

Вікінг на обкатці порве простори ютуба (С) :mrgreen:

І нашо я 3000GT продав - тепер я зрозумів весь зміст тої машини після цього фото:
MITSUBISHI 3000GT SL

Аватар користувача
GT
кориффан
Повідомлень: 356
З нами з: 03 листопада 2006, 21:52
Звідки: Lviv

Re: MITSUBISHI 3000GT 400HP black SHADOW aka ZAXAR

Непрочитане повідомлення GT » 26 березня 2015, 18:46

Скажу відверто: реально приємно було робити таку тачку! Черговий Жетон..)) Ще одна історія ще одної легенди! Радує те, що таки ше знаходяться ентузіасти, які хочуть їздити на нормальних ТРУшних тачках!
Не буду приховувати, що цей Жетон, зрештою як і всі попередні, відфакав моск вздовж і впоперек, а ше по діагоналі)) Але, в кінцевому результаті розумієш, що це того вартувало. Тепер народився ще 1 монстрик)
До повного щастя ше би поставити вайдбодік і обвіс JDM, ну і ТРУшні широчезні диски зі здоровезною полкою! 8)
Ну можна, за бажанням, APRний спойлер, як на чорному стелсі :wink:

п.с. Захар - тобі Респект за вибір правильного автомобіля, за сміливість почати проект, і за терпіння, щоб його завершити!
JDM as FUCK

Відповісти