CHEVROLET CORVETTE C6 620HP Supercharged aka Asteroid

Автомобілі котрі ми зробили / портфоліо

Модератор: Andre

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

CHEVROLET CORVETTE C6 620HP Supercharged aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Andre » 29 квітня 2015, 19:08

Зараз, для початку, власник Роман розповість історію про свій Corvette, а далі я продовжу вже по тюнінгу :oops:
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
asteroid
маскл дядя
Повідомлень: 0
З нами з: 02 травня 2015, 00:53

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення asteroid » 02 травня 2015, 01:13

Отже на початку грудня 2013 року сидів в офісі, роботи як на диво не було, хоча зазвичай перед новим роком - роботи має бути стільки - що нема часу почухати дупу :D але не в цей раз. Зі скуки гортав сайти по продажу автомобілів в європі.

В мене завжди була мрія Corvette, і я завжди з цікавістю розглядав пропозиції на ринку. І тут мені попалось свіже оголошення про продаж vette після дтп за ціною 10000 євро, на вигляд там не було нічого серйозного.
Ось фотки яким я його тоді побачив

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Подивившись фотографії, я вирішив написати листа продавцю, в якому спитав що і до чого? Яких запчастин не вистачає, і що взагалі потрібно до повного щастя.
Після відправки зайшов на аллєгро шукати запчастини, і дуже здивувався, адже запчастин там виявилось 20 сторінок :shock

Наступного дня вранці я перевірив пошту, але відповіді не було, і я вирішив дзвонити, набрав і там чувак підняв трубку, я почав його розпитувати про машину, а він питає це Роман? каже що прочитав листа і збирався відповісти. Побалакавши з ним і вияснивши, що ніби треба було прийнято рішення - треба брати, адже мрії мають здійснюватись.

Благо маю кума в якого є лавета, я набрав його і ми через кілька днів пїхали по машину, попередньо відправивши завдаток в розмірі 100євро.

Приїхали ми туди в Прагу, побачили наступне

Зображення

А так як приїхали ми в 5 ранку, то вирішили ще поспати трохи в машині, проснулись ми від низькобасистих звуків вихлопу коли поприїжджали працівники сервісу і власне власник, який і продавав мій vette.

Подивившись авто, пішли до нього в офіс розмовляти, туди - сюди і домовився я з ним що купую її за 9000євро, і ще він сказав що може зробити її за 5000 євро до ідеального стану. З його слів треба було докупити тільки бампер передній, трубки охолодження масла двигуна, трубки кондюка, радіатори, вентилятор, передні підкрильники і помалювати автомобіль.

Оплативши авто - мене він попросив чекати поки там працівник якийсь поїде і зробить документи. Довго і нудно прийшлось чекати, не могли зробити документи на мене, так як служба яка реєструє не хотіла перереєстровувати, бо немає техогляду, а техогляд зробити на несправному авто - не можна відповідно. Довго думали -гадали, поїхав той чувак в інший офіс реєстраційної служби, там знову те ж саме, пояснював що машина розбита і на лаветі - то прийшлось робити фотки на лаветі

Зображення

і відсилати туди, і аж під кнець робочого дня десь коло 6-ої вечора він привіз документи
і ми почали рухатись на виїзд з Праги.
Залишили його в польщі в мого товариша.
Потім поїхали по нього щоб забрати в Україну

Зображення

Зображення

Загрузили ми ветта на лавету і поїхали на кордон, приїхавши і ставши в чергу, назбирали коло машини багато зацікавлених людей. Митники теж дивились як на нові ворота :D
Привізши додому машину, згрузили її з лавети прямо в гараж.
Далі розібрав перед, тобто крила, капот, бампер, а також задній бампер, і заніс в кімнату в якій ми поки не до кінця зробили ремонт, корвет був і в гаражі і в одній з кімнат :santas)
Далі що вечора після роботи проводився ремонт, помагав мені мій товариш Роман з Дрогобича, за що йому величезне спасибі. Також дякую Лесику за поміч і за замовлені фільтра, масло, масляні трубки, і за все решта :-)
Трохи згодом автомобіль виглядав ось так

Зображення

потім для першого старту двигуна треба булло тільки перехідники в радіатор, і коли вони прилетіли настав день "х"

phpBB [youtube]


це не перший запуск а другий на відео, але на першому також завівся з пів-тика :-)
Як виявилось далі, зламався на двоє датчик тиску масла, і не працює блок керування вентилятором охолодження двигуна. Датчик вже є, а блок має прилетіти з США. За той час віддав бампера, крила і капот на покраску. Фарбу підбирали довго, але вроді попали в колір, для більш детального огляду треба машину полірнути і буде видно.

Зображення

Зображення

Зображення

Приблизно так виглядає історія купівлі цього чудового автомобіля
Нехай лани широкополі, і дніпро, і кручі, стануть вам поперек горла москалі йібучі:)!!!

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Andre » 02 травня 2015, 13:56

CHEVROLET Corvette 2005 року. Двигун LS2 V8 16V - 400 к.с.
Це версія C6 з двигуном 6.0 V8. Як Ви знаєте є потужніші версії Z06 з 7.0 літровим двигуном та спортивна ZR1 з компресором.

Ми ж будемо намагатись приближатись до 500 к.с., а ззовні до Z06 версії.

Власник Роман купив її в плачевному, стані. Але з не великим пробігом. Вложивши трохи старань і зусиль все вийшло - автомобіль почав їздити. (Як це все було можливо власник потім розпише)

Ось перші фото машинки на ходу:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Далі пішов Тюнінг :shock:

----


Як відомо, першим, що потрібно зробити в будь-якому автьомобілі змінити систему "дихання" двигуна, тобто систему впуску та випуску.

Детальніше можна прочитати тут:
http://aso-motorsport.com/performance

Все почалось з задньої частини випуску - Була вибрана система BORLA
http://www.borla.com/products/c6_corvet ... 11766.html

Така система була в нас в наявності
Зображення

Фото встановлення:

Зображення

Зображення

Зображення
Зняття стокової системи

Зображення
Стокова система знята

Зображення

Зображення

Зображення
BORLA вдома ;)

Зображення

Зображення

Зображення
Звук просто супер
Зображення

---

Відео порівняння стандартної випускної системи і стандартної з cat-back від BORLA

phpBB [youtube]

Стандарт

phpBB [youtube]

BORLA Cat-Back

На цьому двигуні такий кет-бек може дати до 30 к.с.!

Далі буде...
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Andre » 02 травня 2015, 14:13

Для правильного дихання автомобіля потрібен не тільки випуск, але і впуск.
Тому було встановлено K&N Typhoon Kit 63-3052

http://www.knfilters.com/search/product ... od=63-3052
Виробник запевняє, що з цим індуктивним впуском Corvette стане на 10 к.с. потужніший!
А в парі з нашим кет-беком (задною частиною випуску) вже на 40 к.с.!

Фото:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Andre » 02 травня 2015, 14:29

Після цього, я запропонував Роману замовити і встановити рівнодовгі випускні колектрори та безкаталізаторні прийомні труби. Моя порада впала на асериканського лідера в цій справі фірму KOOK'S, котра правда за комплект таких колекторів хотіла не мало не багато більше 2000$.
Роман сказав, що подумає.
І от прийшла весна - І власник зрозумів шо час настав ;)

Вибрали трохи дешевшого, але теж надійного виробника LG Motorsport (прошу не путати з корейською фірмою техніки та електроніки) нічого спільного між ними немає!

Була замовлена ось ця система:
https://www.lgmotorsports.com/corvette- ... -2007.html

Виробник запевняє, що з цими колекторами Corvette стане на 25-30 RWHP колісних сил потужнішим, тобто приблизно на 35-40 моторних!!!

Разом з кетбеком + впуском разом вже набігає 75-80 к.с. і десь планка поменту виросла на 100 Нм!

Фото:

Зображення
посилочка ;)

Зображення

Зображення

Зображення
Радий Роман розпакував то все прямо на паркеті вдома ;)

----

Для того, щоб коллектрори не плавили своєю температурою (а вона при швидкості понад 200 км/год буде 600 градусів по цельсію) початки колекторів були обмотані термобинтом Thermotec Red.

Фото:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Далі буде... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Andre » 02 травня 2015, 14:41

Процес встановлення:

Зображення

Зображення
Зняті стандартні колектори

Зображення
Нам буде вас не вистарчати хлопці ;) кусок чавуна - на металобрухт :twisted: :twisted: :twisted:

---

Зображення
Знята середня частина з Н-подібним з'єднанням - тепер в нас буде X-подібне!! Що набагато продуктивніше і не дає потоку випускних газів затримуватись перед кінцевими глушниками.

Зображення
Х-type система виготовлена повністю з нержавіючої сталі

---

Зображення
Вид знизу без колекторів і центральної частини - тільки наша Borla висить - доречі їй вже півроку ;)

Зображення

Зображення

Зображення

Встановлені правий і лівий колектори, при встановленні прийшлось зняти стартер, відкрутити двигун з подушок і припідняти його на 2,5 см, щоб влізли колектрори.

---

Зображення
Встановлена задня частина X-pipe.

Зображення

Зображення
Повністю встановлена система

Зображення

Зображення
пару фоток збоку ;)

---

Зображення

Зображення
Вид встановлених колекторів зверху - з капоту.
Бинт після нагрівання губить барвник і стає бежево-сірим. Барвник - це спеціальна пропитка, котрою пропитують бинти. Вона потрібна для того, щоб перед обмоткою намочити бинт і він стане плилипати сам до себе, після обмотки барвник і клеюча речовина вигорають (дуже при цьому специфічно смердять ;) ).

Прогрівається двигун
Зображення

Зображення

Скоро надіємось від власника нове відео звуку!!!

Далі буде...
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Andre
турбоджидай
Повідомлень: 1767
З нами з: 29 жовтня 2006, 03:19
Звідки: Lviv
Контактна інформація:

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Andre » 02 травня 2015, 14:55

Є вже відео де Corvette їде 300km/h
маю надію з коллекторами поїде більше

phpBB [youtube]


Чекаєм нових відео - де ця позначка буде подолана ;)

П.С. Забігаючи наперед - скажу, що вже замовлені гальма з дисками від Z06 6-ти порневі передні та 4 поршневі задні! Тому тепер їздити на такій швидкості стане безпечніше ;)

Пару "шпіонських" фото:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

А також для цих гальм на їде подаруночок з Гаваї!!!!
Диски передні 19" і задні 20"х12J :mrgreen:
MSI 3000GT VR4 700HP

Зображення
麻生-モータースポーツ

Аватар користувача
Fantom
3000GT Mafia
Повідомлень: 158
З нами з: 05 грудня 2007, 11:24
Звідки: Львів/Київ
Контактна інформація:

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Fantom » 04 травня 2015, 10:58

Жирний автомобіль! Приємно, що у Львові є такі авто і такі власники, які люблять свої авто!
Так тримати
MITSUBISHI 3000GT SL

Аватар користувача
asteroid
маскл дядя
Повідомлень: 0
З нами з: 02 травня 2015, 00:53

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення asteroid » 04 травня 2015, 17:28

phpBB [youtube]


ось таке відео наразі, хоча мені здається що треба було б ближче поставити телефон, але дружина сказала що і так її гарячим повітрям чуть не здуло :lol: :lol: :lol:
А взагальному враження наступні - машинка набагато краще стала їхати :D
Нехай лани широкополі, і дніпро, і кручі, стануть вам поперек горла москалі йібучі:)!!!

Аватар користувача
Suren
3000GT Mafia
Повідомлень: 67
З нами з: 14 лютого 2008, 10:20
Звідки: Kiev

Re: CHEVROLET CORVETTE C6 500HP Red Devil aka Asteroid

Непрочитане повідомлення Suren » 05 травня 2015, 13:22

Крутой аппарат! Ездил на 7-ми литровом - маща - едет больше 320 без проблем!
Хозяину респект за проделанную работу!

Видео вообще яркое!
Mitsubishi 3000GT VR4

Відповісти